Hamle A.Ş. | Gıda İhracat Hizmetleri

Tecrübeli ve uzman kadromuz ile taze meyve & sebze ihracatı yaparak dış ticaret sektöründe hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Şirketimiz kurucuları ticari hayatlarına 2011 yılında site yönetimi ve özel güvenlik hizmetleri ile başlamıştır. Ticari hayat içerisinde kazanmış oldukları tecrübelerle 2018 yılında şirketleşmeye giderek Hamle A.Ş.'yi kurmuş ve faaliyetlerine taze meyve & sebze ihracatını da eklemiştir.

Gıda sektöründe özellikle üzüm, elma, ayva, erik, kiraz başta olmak üzere bilimum meyve ve sebze çeşitleri ile ticari faaliyetlerimiz sürerken, her geçen gün ürün portföyümüz genişlemektedir.

Ana faaliyet alanlarında büyük yatırımlar yapan firmamız, etik değerlerden ve üstün kalite anlayışından taviz vermeyerek, sektörlerdeki başarısını her geçen gün artırmaktadır. İşinde profesyonel kadromuz, uluslararası norm ve standartlara uygun çalışan birimlerimiz, müşteri odaklı çalışan satış ve pazarlama departmanımız, yurt dışına ürün pazarlayan ihracat birimlerimizin ortak birleştiği noktada şirketlerimiz gelişerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Ülkemiz ve firmamızın ihracatını artırmak amacıyla kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getiren ve sürekli iyileşmesini sağlayan, teknolojiyi kullanarak etkin ve güvenilir hizmet sunan, ihracata giden yolda kaliteli hizmetler sunan, itibarlı, örnek bir firma olmak.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her sektördeki ürün ve hizmetlerimizde, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında, sürdürülebilir bir büyüme ile yaşama değer katacak ürün ve hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Toplumsal ve ekonomik yaşamda bireyin refah ve istikrarına etkin olarak katkı yapacak ticari ve uluslararası platformlarda verimli ve sürdürülebilir yatırımların gerçekleştirilmesini sağlamak.